Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Cena

od 160zł

Wykonywany przez nasze stylistki zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest wspaniałym rozwiązaniem nie tylko dla osób o krótkich i cienkich rzęsach, ale również dla każdej kobiety, która chciałaby na co dzień mieć piękne długie i gęste rzęsy w każdej sytuacji i każdych warunkach bez malowania. Idealnie nadaję się również dla osób zabieganych, do sesji zdjęciowych, dla osób aktywnie spędzających czas na siłowni, czy basenie, bądź wyjeżdżających na urlop, ponieważ rzęsy są odporne na pot, wodę, łzy i ciepło. W każdym w tych przypadków nie musimy się martwić o rozmazywanie tuszu i możemy cieszyć się pięknym i wyrazistym spojrzeniem. Zabieg przedłużania rzęs w naszym salonie wykonywany jest na profesjonalnych produktach o najwyższej jakości, które dają pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Metoda 1:1

W naszym salonie posługujemy się metodą przedłużania rzęs 1:1. Polega na doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji.

Włoski rzęs tak jak włosy na głowie są w różnych fazach wzrostu. Życie jednej rzęsy trwa około 2,5 miesiąca po czym wypada, a na jej miejsce wyrasta nowa, dlatego dla utrzymania najlepszego efektu, należy uzupełniać je co 3-4 tygodnie. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, przyjemny i trwa od 60 – 180 minut w zależności od zamierzonego efektu.

Metoda objętościowa

Pozwala ona na dopasowanie efektu końcowego do oczekiwań klientki – od objętości lekkich do bardzo mocnych (np. typu VOLUME RUSSIAN STYLE). Mimo naturalnie rzadkich rzęs możemy zagęścić oko i cieszyć się wachlarzem pięknych rzęs. Kępki tworzone są z bardzo cieniutkich, pojedynczych rzęs, co nie obciąża naszych naturalnych, a efekt utrzymuje się na dłużej.
Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz na prawidłową i bezpieczną aplikację w trosce o stan rzęs naturalnych. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs to przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu i zawsze perfekcyjny wygląd niezależnie od okoliczności.