Makijaż permanentny

Cena

od 450zł

Pierwsze makijaże trwałe wykonywane były w Chinach już ponad dwa tysiące lat temu. Do zdobień permanentnych wykorzystywane były urządzenia wykonane z cienkich pręcików bambusa i włókien jedwabiu. Igła umieszczona w pręciku, owinięta włóknem nasączonym barwnikiem wprowadzała pigment w momencie nakłucia.

Główna zasada powstawania makijażu permanentnego nie uległa zmianie, w dalszym ciągu polega na wprowadzaniu barwnika w warstwy naskórka. Dzięki szybkiemu rozwojowi mikropigmentacji, nowoczesnym urządzeniom i pigmentom makijaż permanentny można wykonać szybciej, bardziej dokładnie a przede wszystkim bezpiecznie. Zastosowanie nowoczesnych i bezpiecznych środków znieczulających minimalizuje ból odczuwany podczas zabiegu.

Jak wygląda zabieg

Barwnik jest podawany tutaj znacznie płycej niż w tatuażu, dlatego z czasem się po prostu złuszcza i znika. Linergistka robi to specjalnym linerem, napełnianym wybranym pigmentem (do wyboru dziesiątki odcieni!) i niczym piórem zakończonym cienką igiełką wprowadza barwnik w skórę. Nie ma tutaj śladów krwi – to bardziej „wdrapywanie” niż nakłuwanie. Dzięki takiej technologii jest to zabieg niezwykle higieniczny, a barwnik wprowadzany jest w skórę równomiernie, zawsze na tę samą głębokość.

Usta konturowanie + wypełnienie 1000zł
Kreska górna 550zł
Kreska dolna 450zł
Kreska cieniowana od 650zł
Brwi ombre metoda pudrowa 850zł (pierwszy zabieg)
Brwi ombre metoda pudrowa KOREKTA 150zł